Partnerzy

family project

 

 

MATEUSZ BORLA

MATEUSZ BORLA

Zajęcia sportowe

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im Bronisława Czecha w Krakowie, gdzie ukończyłem studia licencjackie na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu. Aktualnie kontynuuje swoją edukację na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie  na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością trener przygotowania motorycznego. Ponadto realizuje się jako trener piłki nożnej, nieustannie poszerzając swoją wiedzę. Posiadam dyplom trenerski PZPN C oraz UEFA B,  wydawany  przez Polski Związek Piłki Nożnej. Ponadto legitymuje się dyplomem instruktora fitness oraz kursem wychowawcy kolonijnego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem organizatorem i prowadzącym półkolonie i obozy sportowe dla dzieci i młodzieży o charakterze ogólnorozwojowym , piłkarskim i promujący zdrowy tryb życia. W celu podniesienia swoich kompetencji odbyłem staż trenerski w Wiśle Kraków, uczestniczyłem w licznych konferencjach, szkoleniach,  międzynarodowych konwentach dla menadżerów i trenerów piłki nożnej, organizowanych przez sieć największych szkółek piłkarskich w Polsce – Football Academy, w której mam przyjemność pracować w oddziale Kraków Wschód/Zachód. W roli trenera pracuje również w Nowohuckiej Akademii Sportu Wanda Kraków.
Zajęcia sportowe, które prowadzę w Family Project mają na celu zaszczepienie wśród dzieci chęci do aktywności fizycznej oraz podniesienie ich rozwoju fizycznego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania młodego organizmu. Podczas zajęć staram się przekazać dzieciom plusy, które daje aktywność fizyczna , tak często pomijana w dobie cyfryzacji i technologii. Prowadzone przeze mnie zajęcia sportowe zawierają w sobie : zabawy ruchowe, elementy gimnastyki korekcyjnej, pracę nad poprawną postawą ciała i kształtowanie zdolności motorycznych adekwatnych do wieku .

KATARZYNA STYPUŁA

KATARZYNA STYPUŁA

Balet

Swoje pierwsze taneczne kroki jako mała dziewczynka stawiała w jednym z krakowskich domów kultury. Mając 12 lat zrozumiała, że taniec jest jej sposobem na wyrażanie siebie, i tak trafiła do Studia Baletowego Opery Krakowskiej. W 2008 roku przeniosła się do Krakowskiej Akademii Tańca “L’art De la Danse”, której absolwentką została w 2012 roku. Podczas parunastu lat nauki doskonaliła swoje umiejętności w tańcu klasycznym, współczesnym, jazzowym oraz ludowym. 21 lipca 2012 roku zdała egzamin przeprowadzony przez Związek Artystów Scen Polskich, upoważniający ją do wykonywania zawodu artysty-tancerza.
Brała udział w licznych wydarzeniach artystycznych, m.in. Taniec-Pasja-Przenikanie Kultur, Festiwal Salsa Crystal w Wieliczce, Krakowskie Noce Teatrów, otwarcie Salonu Maniewski Hair & Body. Zatańczyła również w filmie “Kabaret śmierci-żydowski śpiewnik wojenny”. W latach 2009-2012 pracowała w Teatrze Ludowym jako tancerka w spektaklach “Pyza na polskich dróżkach” oraz “Pyza za wielką wodą” (reż. J. Fedorowicz), w którym to spektaklu wystąpiła wraz zespołem w Chicago. W 2010 roku uczestniczyła w premierze baletu „Listy George Sand”, w choreografii Michaiła Zubkowa. W 2009 oraz 2010 roku brała udział w finale konkursu Dance World Cup, gdzie w kategorii tańca współczesnego zajęła II miejsce z zespołem oraz IV miejsce w duecie (choreografia własna). Również w 2009 roku zdobyła wyróżnienie za choreografię w stylu Broadway jazz na Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym Uczniów Szkół Baletowych, który odbywał się w Bytomiu. Obecnie jest uczestniczką licznych warsztatów w Polsce, jak również za granicą. Od 2012 roku nabiera doświadczenia w pracy z dziećmi, prowadząc zajęcia w Oświęcimskim Studiu Baletowym.

Aktualnie studiuje matematykę na Uniwersytecie Jagiellońskim