ZAJĘCIA DODATKOWE i warsztaty dla dzieci z karmelkowego zakątka

Grafik zajęć i cennik 2023/2024

Ul. Por. Wąchały 7

Zajecia dzieci 2023 224

Ul. Motarskiego 4

Zajecia dla dzieci Krakow 2023 2024

Opis zajęć

LEKKA SPORT

Więcej

Zajęcia sportowe LEKKKA SPORT

Atrakcyjne zajęcia dla dzieci, oparte o ćwiczenia ogólnorozwojowe i lekkoatletykę.

Dzieci będą uczyły się od podstaw konkurencji lekkoatletycznych poprzez zabawę i animację.

Czas trwania: 30 min./tydzień
Cena: 80 zł/miesiąc

Prowadzący: Żuraw Sport

JĘZYK ANGIELSKI

Więcej

Zajęcia prowadzone metodą Whatssenglish, polegającą na interaktywnej nauce języka w formie zabawy oraz warsztatów dostosowanych do wieku dzieci w grupie.
Kurs prowadzony przez szkołę językową Szkoła Językowa 4English (dawne Alalu).

699,00 zł/semestr; 649,00 zł dla rodzeństwa
(cena zawiera książkę i dostęp do platformy on-line)

1 x 60 minut/tydzień + warsztaty

Zapisy w administracji przedszkola.

TANIEC KREATYWNY

Więcej

Kreatywne zajęcia taneczne

Taniec doskonale stymuluje rozwój wszystkich zmysłów, uczy poczucia rytmu, rozwija koordynację oraz pamięć do choreografii.

Czas trwania/częstotliwość: 30 minut/1x tydzień
Cena: 60 zł/miesiąc

Zapisy w administracji przedszkola

TAEKWON-DO

Więcej

Program sportowy, stworzony specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym, w którym wprowadzone zostały elementy taekwon-do. Uczestnicy zajęć rozwijają się

 • ruchowo, na co składa się koordynacja ruchowa, gimnastyka, kondycja, równowaga, zabawa z przyborami, umiejętności techniczne taekwon-do
 • społecznie i emocjonalnie, czyli ucząc pracy zespołowej, koncentracji, dyscypliny, pamięci ruchowej, poszanowania zasad fair play, szacunku, samokontroli i budując w dziecku pewność siebie.

Kompleksowy dobór ćwiczeń sprawia, że dzieci nie tylko zdobywają świetną kondycję fizyczną, ale nabywają także umiejętności przydatne w codziennym życiu.
Zajęcia prowadzi firma Małe Smoki we współpracy z Krakowskim Centrum Taekwon-do.

Wiek: 2,5-6 lat
Czas trwania/częstotliwość:
30 minut/1x tydzień
Grupy: max 10 osób
Cena: 110 zł/miesiąc

Zapisy w administracji przedszkola

MAŁY KONSTRUKTOR

Więcej

Mały konstruktor to zajęcia: Mały Inżynier zamiennie z Lego Education

Mały Inżynier

Mali inżynierowie dowiedzą się jak skonstruować radio, wzbić w powietrze śmigło, zbudować układ do nagrywania dźwięków.

Dziecko w prosty sposób, niczym składanie klocków, buduje zestawy elektroniczne: np. urządzenie, które po zapadnięciu zmroku włącza światło, dzwonek do drzwi, alarm.

Posiadamy dwa rodzaje zestawów elektronicznych, dostosowanych do każdej niemal grupy wiekowej w przedszkolu. Układy elektroniczne mogą być sterowane: magnesem, wodą, dotykiem, światłem i dźwiękiem, uzyskując tak intrygujące efekty jak: błyskające żarówki, wentylatory napędzane silnikiem, latające śmigła i mnóstwo fantastycznych efektów dźwiękowych.

Zajęcia pozwolą dziecku dobrze poznać ekscytujący świat elektroniki i elektrotechniki podczas budowania własnych układów oraz wykonywania eksperymentów.

Wszystkie elementy zestawów są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek.

Łącząc zabawę z nauką, dzieci poznają tajniki budowy obwodów elektronicznych i z pewnością będą zachwycone wynikami samodzielnie przeprowadzonych doświadczeń. Starsze dzieci mogą w jeszcze większym stopniu pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać wyobraźnię budując własne, zaprojektowane przez siebie układy.

Zajęcia rozwijają zdolność logicznego myślenia, a także rozbudza pasję do nauk technicznych.

Lego Education

Warsztaty z wykorzystaniem klocków to idealne połączenie nauki i zabawy.

Z pomocą wszelkiego rodzaju edukacyjnych klocków LEGO dostosowanych do wieku uczestników, dzieci uczą się konstruowania i składania najprawdziwszych robotów oraz budowli.

Główne założenia zajęć w przedszkolach to:

 • Zapoznanie z fascynującym światem robotyki – rozwijanie umiejętności konstruowania, składania maszyn prostych, a także budowli
 • Rozwijanie sprawności manualnej
 • Doskonalenie umiejętności logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów
 • Kształtowanie wyobraźni przestrzennej
 • Rozwijanie zainteresowań

Czas trwania: 1 x 30 minut/tydzień
Cena: 100 zł/miesiąc

Zajęcia prowadzi firma Kosmos

 

WARSZTATY

Więcej

Organizujemy spotkania z podróżnikami, dogoterapię, warsztaty chemiczne, spotkania z teatrzykiem, arteterapia, ciastoterapia, warsztaty podróżniczo-przyrodnicze, warsztaty savoir-vivre, bębniarskie, leśne, archeologiczne, pokaz dronów, kino sferyczne i inne 🙂

W każdym miesiącu odbywają się jedne warsztaty.

Współpracujemy między innymi z: Poznajemy Świat, Teatr Kalejdoskop, Dogoterapia Whoopie, Ulala,  Chemical World, Edukacja Przyrodnicza JAKU.

Czas trwania/częstotliwość: około 60 minut/1x w miesiącu
Cena: 30 zł/miesiąc

Zapisy w administracji przedszkola

ZAJĘCIA SENSORYCZNE

Więcej

Zajęcia z integracji sensorycznej „KUFEREK SENSORYCZNY

To zajęcia, które mają na celu ułatwić dzieciom funkcjonowanie w świecie w którym cały czas odbiera różne bodźce płynące z otoczenia, a na zajęciach w sposób kontrolowany będą one dostarczane przez terapeutę. Będziemy podczas zajęć stymulować: zmysł dotyku, słuchu, smaku, węchu, propriocepcji, ruchu, poprzez zabawy ruchowe- taneczne, gimnastyczne jak i relaksacyjne.
Dzięki zajęciom dzieci wyciszą się, rozładują napięcie, nauczą się różnych sposobów wyrażania emocji, będą rozwijały koncentracje uwagi, koordynacje ruchową, jak i będą miały okazję do współdziałania, wzmacniania relacji rówieśniczych.

Czas trwania/częstotliwość: 1 x 30 minut/tydzień
Cena: 85 zł/miesiąc

Prowadzi: Zofia Kosch-Róg

RUGBIAKI DZIECIAKI

Więcej

Zajęcia rugby dla dzieci.

Zajęcia zaprojektowane tak, aby budować ogólna radość ze sportu, jednocześnie koncentrując się na podstawowych umiejętnościach motorycznych, koordynacji oko-ręka i stopa-oko oraz umiejętności wykonywania instrukcji.

Czas trwania: 30 min./tydzień
Cena: 80 zł/miesiąc

Prowadzący: Żuraw Sport

ZAJĘCIA i warsztaty dla dużych i małych

Family Project to nie tylko oferta zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Organizujemy także zajęcia i warsztaty dla dorosłych, zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Cały czas pracujemy nad wzbogaceniem naszej oferty i chętnie poznamy też Państwa potrzeby i pomysły 🙂

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE DLA ZDIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I SZKOLNYM

LOGOPEDA

Więcej

Zajęcia terapeutyczne skierowane do dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej i wadami wymowy.
Terapie prowadzą:

 • Beata Filipek – absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, filolog polski, neurologopeda
  (oddział ul. Wąchały oraz ul. Motarskiego)
 • Aneta Niemiec – absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, filolog polski, neurologopeda

założycielki Gabinetu Logopedycznego Żuczek.

Wiek: 2,5-6 lat
Czas trwania/częstotliwość: w
 zależności od indywidualnych potrzeb dziecka
Grupy: zajęcia indywidualne

Cena:

 • 50 zł/30 minut
 • 100 zł/60 minut

INTEGRACJA SENSORYCZNA

Więcej

Jest to prawidłowe odbieranie informacji za pomocą zmysłów (dotyku, słuchu, wzroku, smaku, węchu, jak i czucia głębokiego i ruchu) ich przetwarzanie przez mózg oraz odpowiedzieć na te dane bodźce docierające ze świata. Zarówno płynące z własnego organizmu jak i zewnątrz środowiska, które ułatwiają nam funkcjonowanie w codziennym życiu. Kiedy neurologiczny proces przetwarzania informacji przebiega nieprawidłowo to występują zakłócenia w prawidłowym rozwoju dziecka. Zachowanie dziecka może być nieadekwatne do sytuacji, będzie się wydawało zbyt mocne, lub zbyt słabe na daną sytuacje.

Zaburzenia Integracji sensorycznej zauważalne są zarówno w domu, jak i przedszkolu/szkole i w każdym innym miejscu. My rodzice często każde nie zrozumiane przez nas zachowanie interpretujemy jako temperament dziecka lub popełnione przez nas błędy rodzicielskie.

Oczywiście temperament też jest bardzo ważny, bo każde dziecko jest niepowtarzalne i dla nas rodziców najważniejsze, a wyznaczanie granic i w miarę regularny rytm dnia dla takich dzieci jest szczególnie ważny, gdyż pozwala im czuć się bezpiecznie. Różnorodne bodźce płynące z otoczenia nie zawsze są dla dziecka zrozumiałe, nie zawsze wie jak na dany bodziec ma odpowiedzieć, tymczasem dla dzieci bez większych problemów sensorycznych są one naturalne.

My nauczyciele często w niepożądanych, nieadekwatnych do danej sytuacji zachowaniach dziecka, widzimy pewne zaburzenia, ale nie zawsze wiemy jak je nazwać, wtedy konsultujemy się z psychologiem, kierujemy dziecko do poradni psychologiczno-pedagogicznej czy terapeuty SI, logopedy i innych specjalistów. Robimy to wszystko chcąc jak najlepiej zadbać o Państwa dziecko. Jeżeli rodzice, nie idą do specjalistów do których kieruje ich nauczyciel, wtedy nauczyciele zwykle chcieliby, by dziecko się przystosowało do zwyczajów przedszkolnych/szkolnych tak jak reszta grupy. U dzieci z różnymi zaburzeniami w tym zaburzeniami integracji sensorycznej, bez odpowiedniej terapii jest to jednak niemożliwe.

Dziecko może mieć dobre chęci, chce, ale nie jest wstanie prawidłowo zareagować na dany bodziec. Z zaburzeń Integracji sensorycznej się nie wyrasta, mogą one powodować problemy w nawiązywaniu relacji społecznych, postrzeganiem siebie z niską samooceną , wiązać się z problemami emocjonalnymi, mniejszą efektywnością uczenia się z koordynacją ruchową, z planowaniem ruchu, z nadwrażliwościami i pod wrażliwościami na dany bodziec: dotykowy, wzrokowy, słuchowy jak i ruchowy , wpływać na koncentracje uwagi, a w konsekwencji później wiązać się z problemami edukacji szkolnej, a następnie w pracy.

Jak terapia może pomoc? Terapeuta podczas różnorodnych ćwiczeń/zabaw dobranych w odpowiedni sposób:

 • pomaga zorganizować bodźce sensoryczne
 • usprawnia drogę przewodzenia nerwowego
 • pokazuje dziecku różnorodne rozwiązania adaptacyjne wpływając na zachowanie, relacje społeczne, naukę – na umiejętności poznawcze, językowe, sposób poruszania się i przede wszystkim daje dziecku poczucie pewności siebie, sprawstwa.

Czas trwania/częstotliwość: w zależności od indywidualnych potrzeb dziecka. TERMINY ZAJĘĆ USTALANE INDYWIDUALNIE

Osoba prowadząca: Zofia Kosch-Róg, Magdalena Warszawska.

Grupy: zajęcia indywidualne

Cena:

 • Konsultacja SI (wywiad, obserwacja) – 150 zł/50 min.
 • Diagnoza SI – 420 zł/3 spotkania po 50 min.
 • Terapia SI – 120 zł/50 min

TUS
(Trening umiejętności Społecznych)

Więcej

TUS
Trening Umiejętności Społecznych
jest formą pracy w grupie, której celem jest wsparcie osób, które doświadczają trudności społecznych w codziennym funkcjonowaniu. Nasza certyfikowana trenerka TUS wesprze dzieci w kompetencjach takich jak:

 • KOMUNIKACJA – doskonalenie umiejętności mówienia o sobie, słuchania innych i wyrażania własnych potrzeb;
 • EMOCJE – nauka rozpoznawania i nazywania własnych emocji oraz radzenia sobie z nimi, rozpoznawanie emocji u innych;
 • ASERTYWNOŚĆ – rozwijanie świadomości własnych granic, nauka stawiania granic oraz szanowania granic innych, ćwiczenie odmawiania i przyjmowania odmowy:
 • ROZPOZNAWANIE TRUDNYCH SYTUACJI – nauka reagowania za zaczepki, rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz ćwiczenie umiejętności proszenia o pomoc;
 • POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI – budowanie świadomości własnych umiejętności.

Proponujemy dla Państwa Dzieci cykl 10 spotkań w grupie max. 6-osobowych, po 60 minut.
Terminy kolejnych spotkań:

1) grupa przedszkolna 5-6 latków w czwartki między 16.00 a 16.45 w terminach:
09.11, 16.11, 23.11, 30.11, 7.12, 14.12, 21.12, 04.01.2024, 11.01, 18.01.

Koszt całkowity 749,00 zł

2) grupa szkolna 7-8 latków w czwartki między 17.00 a 18.00 w terminach:
09.11, 16.11, 23.11, 30.11, 7.12, 14.12, 21.12, 04.01.2024, 11.01, 18.01.

Koszt całkowity 849,00 zł

Miejsce : ul. Motarskiego 4, Kraków.

Zajęcia poprowadzi Adrianna Kubik – psycholog, certyfikowany trener TUS, instruktorka jogi i mindfulness.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 606824879 lub mailowego kontakt@family-project.pl

OFERTA DLA DOROSŁYCH

2023

konsultacje rodzicielskie z psychologiem

Imprezy

OFERTA URODZINOWA

FAMILY PROJECT to najlepsze miejsce na stworzenie niezapomnianych urodzin w Krakowie.

W zależności od pogody organizujemy uroczystości w altance z wyjściem do dużego ogrodu albo w klimatyzowanych, przestronnych i dobrze oświetlonych salach. U nas solenizant ma okazję przeżyć niezwykłe chwile w towarzystwie najbliższych osób. A to wszystko z nutą dobrej zabawy i kreatywności, pod okiem naszych wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

CENA – 2h zabawy

bez poczęstunku

 • 600 zł do 10 dzieci
  – każde następne dziecko +35 zł

z poczęstunkiem

 • 800 zł do 10 dzieci
  – każde następne dziecko +40 zł

Dodatkowo płatna strefa dla rodzica – 400 zł

Sala na wyłączność, nakrycie stołu, kubeczki i talerzyki, sztućce, kawa, herbata, woda, sok, poczęstunek
(w zależności od potrzeby)

W skład poczęstunku wchodzi: owoce sezonowe, ciasteczka owsiane, wafelki, krakersy/chrupki, paluszki, woda, sok

Gwarantujemy:

 1. Wyłączna rezerwacja Sali.
 2. Dekoracja Sali.
 3. Nakrycie stołu z kolorową zastawą.
 4. Zabawę według autorskiego scenariusza pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów.
 5. KOLOROWE SZALEŃSTWO – zabawy z chustą animacyjną oraz innymi ciekawymi akcesoriami, tj.: worki do skakania.
 6. Zabawa wielką grą planszową oraz przestrzennymi klockami.
 7. Animacje sportowe, taneczne i integracyjne.
 8. CHARAKTERYZATORNIA – do wyboru: malowanie twarzy, tatuaże brokatowe.
 9. Bańki mydlane XXL
  (przy dobrej pogodzie).
 10. BALONOWA KRAINA – prezent dla każdego uczestnika imprezy – modelowanie balonów na indywidualne zamówienie każdego dziecka.
 11. Krojenie i serwis tortowy dla dzieci i rodziców.

Dodatkowe atrakcje:

 1. Kolejna godzina animacji 200 zł
 2. Kolejny animator 250 zł/h
 3. Zamykanie w bańce mydlanej – 100 zł
 4. Slime’y (do 20 dzieci) – 200 zł
 5. Piniata urodzinowa – 100 zł

Urodziny tematyczne:

 • kosmiczne,
 • sportowe,
 • przygodowe/ pirackie,
 • baśniowe,
 • balonowe.

Szanowni Państwo,

Zaproponujcie temat urodzin, jaki chcielibyście zorganizować waszemu dziecku, a my taki przygotujemy.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

KOMUNIE, CHRZCINY, ITP.

Te wyjątkowe, rodzinne uroczystości wymagają specjalnej oprawy, zatem zapraszamy Państwa do nas.  Szczegóły i detale dobieramy starannie, aby spełnić Państwa oczekiwania. Menu przygotowane specjalnie na chrzciny i komunię oraz pomocna obsługa sprawią, że każdy z tych dni będzie niezapomniany. Zorganizujemy dla Państwa obiad i dłuższe przyjęcie, w czasie którego będziecie Państwo mogli spędzić więcej czasu w rodzinnym gronie w pięknym miejscu na wyłączność z dużym ogrodem oraz placem zabaw.

Na czas przyjęcia i Państwa życzenie możemy zapewnić opiekę nad dziećmi – gry i zabawy prowadzone przez profesjonalną animatorkę.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Przyjęcie komunijne/chrzciny na max 24 osoby

Przykładowe Menu:
230 zł brutto/osoba

 • Zupa: Rosół drobiowo-wołowy z dodatkami (do wyboru makaron, ryż, pulpeciki mięsne)
 • Danie główne: Polędwiczka wieprzowa w sosie rozmarynowym/ tymiankowym/ziemniaczane puree/ surówka
  Dla dzieci: nuggetsy/ziemniaczki cząstki/surówka
 • Deser:
  owoce filetowane lub mini deserki
  Zimna płyta:
  – galaretka drobiowa
  – deska serów
  – deska wędlin
  – roladki z tortilli
  – jajka faszerowane
 • Dodatkowo: sałatka jarzynowa/sałatka grecka, pieczywo
 • Napoje: kawa, herbata, woda, sok

Dodatkowe koszty:

 • Obsługa kelnerska do wydania obiadu – 300 zł
 • Animator zabaw dziecięcych  – za 2 h – 400 zł
 • Dekoracja stołu, kwiaty – 200 PLN
 • Dekoracja sali, bukiety oraz wybór odmiennego menu – do indywidualnego ustalenia.
 • Tort komunijny we własnym zakresie.

Adres lokalu:
Ul. Motarskiego 4, 30-608 Kraków
z parkingiem i ogrodem do dyspozycji.
Sala klimatyzowana.
Obiekt ogrodzony.

Sprawdź wolne terminy lub zapytaj o szczegóły:

Barbara Ksepko tel. 606 824 879
E-mail: familyproject@centrumrodzinki.pl

wynajem sal

 Por. Wąchały 7, Motarskiego 4


WYNAJEM SAL

Zachęcamy do wynajmu naszych sal:

 • UL. Por. Wąchały 7
 • UL. Motarskiego 4

Jeśli potrzebujecie Państwo bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni do pracy indywidualnej z klientem/pacjentem, jeśli planujecie zorganizowanie:

 • szkolenia,
 • spotkania,
 • warsztatów

zapraszamy do kontaktu:
E-mail: familyproject@centrumrodzinki.pl

Telefon:
Agnieszka 781 336 341
Barbara 606 824 879

Uczestników

rodzajów warsztatów i zajęć + urodziny i rodzinne imprezy

lokalizacje w Krakowie

Lat doświadczenia

Skontaktuj się

Lokalizacja:

Family Project Sp. z o. o.
ul. Por. Wąchały 7
30-608 Kraków

Telefon:  
Agnieszka 781 336 341
Barbara 606 824 879

E-mail: familyproject@centrumrodzinki.pl

Nr konta bankowego:
Nest Bank 26 1870 1045 2078 1055 2517 0001

Napisz do nas

2 + 13 =

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FAMILY
Project sp. z o.o., ul. Por. Wąchały 7, 30-608 Kraków. Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail familyproject@centrumrodzinki.pl lub numerem telefonu podanym na naszej stronie www.family-project.pl. Posługujemy się danymi na podstawie Twojej zgody, w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia komunikacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach IT, a w razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z nami.